www.sercedzwonu.pl
Waluty:
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


WYSYŁKA I ZWROTY

Wysyłka

Nasza strona internetowa oferuje szybką wysyłkę na cały świat. Ogólnie czas dostawy wynosi około 3-5 dni roboczych. Zamówienia zostaną wysłane w ciągu 48 godzin, po wysłaniu zamówienia nasz dział obsługi klienta prześle pocztą e-mail z numerami przesyłek. Jeśli nie otrzymałeś żadnych informacji dotyczących zamówienia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Sprawdzimy to.

Zamówienia mogą być opóźnione z przyczyn:


1. Adresy "Billa do" i "Wysyłka do" to nie to samo.

2. Prąd produktu jest niedostępny.

3. Zamówienie oczekuje na zatwierdzenie i weryfikację.

Zasady zwrotu i wymiany

Jako hurtownik i detalista, naszym celem jest utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.

Mam nadzieję, że rozumiesz, że przyjmujemy zwroty za wymianę lub zwrot z następujących powodów:

1. Błędy wysyłki

2. Uszkodzone przedmioty

3. Niezadowolenie (zobacz szczegóły)

Jeśli chodzi o "Niezadowolenie", dopuszczamy zmianę rozmiaru lub wymianę innego stylu w ciągu 3 dni, nie zapomnij przesłać nam swojego imienia i identyfikatora zamówienia, jeśli chcesz wymienić inny rozmiar lub kolor. jeśli druga cena produktu jest wyższa, musisz uiścić dodatkową opłatę, a także zapłacić opłatę za uzupełnienie zapasów, opłatę za przesyłkę Western Union.

Anuluj politykę zamówień

Jeśli chcesz anulować zamówienie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta po złożeniu zamówienia w ciągu 6 godzin, zanim przedmiot nie zostanie dostarczony. Przykro nam, że nie możemy anulować zamówienia, gdy je wyślemy. Dziękuję za zrozumienie. Jeśli nalegasz na anulowanie zamówienia, przestrzegaj naszych zasad dotyczących zwrotów. 15% bezzwrotnej opłaty za kartę kredytową jest odejmowane od kwoty kredytu.

Uwaga:

1. Wszystkie produkty podlegające wymianie lub zwrotowi muszą zachować nienaruszony, zmieniony lub umyta ich pierwotny stan z dołączonymi wszystkimi metkami.

2. Musisz skontaktować się z nami obsługa klienta w ciągu 3 dni, gdy otrzymasz swój przedmiot.

Mam nadzieję, że możemy się nawzajem zrozumieć. Wszelkie pytania proszę napisz do nas; będziemy zajmować się dowolnymi sprawami i współpracujemy z Tobą, aby to rozwiązać.

Powrót